510-385-469 seweryn@coswymysle.pl

O mnie

Coś Wymyślę

Cześć! Jestem Seweryn i pomagam ludziom stawiać pierwsze kroki w sieci! Dzięki moim działaniom będziesz w stanie samodzielnie zarządzać twoją marką w sieci! 

Robię to bo...

Lubię! Nie urodziłem się z myślą podbicia świata poprzez Internet, jednak od zawsze lubiałem spędzać czas w sieci, przez co, nieźle sobie w niej radzę. Zadbam więc o to, by również twoja osoba, mogła w dość krótkim czasie opanować podstawy, które będą prowadzić do zadbania o swoją markę w sieci.  

“Coś Wymyślę” – Promocja Marki w Sieci

Parę słów o mnie, by osoby, które jeszcze ze mną nie współpracowały, miały możliwość z jaką osobą przyjdzie im rozmawiać czy też korespondować. Z pewnością ułatwi to dalszą komunikację a przede wszystkim współpracę.

Otwartość

Jestem osobą otwartą i chętnie spotykam się i rozmawiam z klientami. Jest fajnie, gdy każdy z was otwiera się i mówi o tym, co chciałby osiągnąć i w którym kierunku podążać.

Luz, Luz... i Luz

Luz i luźne podejście jest potrzebne. Gdybym był nerwowy z pewnością odbiło by się to na moich klientach. Dlatego lubię, gdy chociaż w najmniejszym stopniu, przekazuję klientowi moje pozytywne nastawienie i moc.

Szczerość

To że otwarcie mówię o wielu sprawach jest również szczerze. Nie lubię obiecywać wiele moim klientom, po prostu realizuję to co zakładamy i to co mam im pomóc, rzeczy nie z tej ziemi- to nie u mnie.

KOnkrety

Jeżeli wiesz czego chcesz, to jest mi zdecydowanie łatwiej… Z pewnością możesz spodziewać się szybkiej realizacji zlecenia, pamiętaj jednak, że nie zawsze to czego oczekujesz, może mieścić się w danym budżecie, dlatego zawsze mam alternatywę.

Szacunek

Szanuję czas moich klientów, dlatego nie wysyłam 1000 wiadomości, lecz jednego konkretnego maila ze wszystkimi informacjami. Ważne, aby wszystkie interesujące nas kwestie, korygować na bieżąco.

podsumowując

Ogólniki już znacie, podsumowując jestem bardzo pozytywną osobą i mogę zagwarantować, że będziecie zadowoleni z usług świadczonych przeze mnie. Poradzimy sobie z każdym tematem, gdyż wiem, kto może nam pomóc z danym tematem.

TELEFON

+48 510 385 469

Lokalizacja

Osiek 32-608
Polska

Email

seweryn@coswymysle.pl

Kontakt w godzinach:

PN-PT: 16-21
SB-ND: 8-16

Formularz Kontaktowy

11 + 13 =