510-385-469 seweryn@coswymysle.pl

Kampanie google adwords

Efektywność działań

Podczas wielu lat pracy z różnego rodzaju klientami i firmami, przetestowałem multum rozwiązań zarówno z dziedziny SEO jak i reklam. Bezapelacyjnie najlepszym sposobem okazały się kampanie Google Adwords.

Co to Google Adwords?

Każdy użytkownik Internetu spotkał się z zastosowaniem reklam Adwords, chociażby korzystając z wyszukiwarki Google czy odwiedzając strony objęte reklamami kontekstowymi. Nie jest tajemnicą, iż taką reklamę można sobie wykupić samemu i zarządzać z poziomu panelu. Jednak samodzielne prowadzenie kampanii od tego poprowadzonego przez profesjonalną firmę różni się tym czym konik polny od konia pociągowego.

Względnie niewielka ilość znaków i konieczność dostosowania fraz, słów i zawartości zarówno pod kątem reklamy jak i SEO powoduje, iż osoby bez doświadczenia mogą wydać naprawdę duże pieniądze bez większego efektu marketingowego. Nasz zespół zawsze służy radą i pomocą wynikającą ze sporego doświadczenia. Ponadto jako duży odbiorca tego typu reklam siłą rzeczy możemy optymalizować koszty takiej reklamy.

Reklama adwords jest bardzo ważna!

Dlaczego Adwords jest tak ważną reklamą? Gdyż przede wszystkim buduje świadomość klienta o marce i podnosi prestiż. W samej wyszukiwarce Google Państwa firma może pokazać się już na samej górze w ramce z reklamami. Siłą rzeczy nawet jeśli ktoś tylko rozgląda się za daną usługą, kiedy kilkukrotnie zobaczy dokładnie to samo, będzie on miał w głowie zakodowane skojarzenie usługi czy produktu właśnie z Państwa firmą.

Ponadto wiele poczytnych portali stosuje Adwords jako źródło dochodu. Czyż nie jest czymś przyjemnym kiedy to nasza strona zostanie wyświetlona pod odpowiednią frazą w artykule, który dziennie czytają dziesiątki tysięcy internautów? Tutaj również w głowie każdego odbiorcy koduje się obraz Państwa firmy jako profesjonalisty, kogoś kto musi wiedzieć jak wykonać to, czym się zajmuje.

TELEFON

+48 510 385 469

Lokalizacja

Osiek 32-608
Polska

Email

seweryn@coswymysle.pl

Kontakt w godzinach:

PN-PT: 16-21
SB-ND: 8-16

Formularz Kontaktowy

15 + 8 =