Tworzenie stron internetowych

CMS WordPress, Joomla, Shoper, Prestashop:

Na tych właśnie powyższych platformach tworzymy strony internetowe i sklepy internetowe. Będziemy jednak szczerzy wobec naszych klientów i nie będziemy owijać w bawełnę: za sklepami nie przepadamy, chociaż je tworzymy. Za Joomla również, gdyż na WordPressie pracuje nam się wyśmienicie – jednak są gusta i guściki. Zapewne wiele osób nie podziela naszego zdania… i bardzo dobrze, ponieważ każdy pracuje na tej platformie na której jest mu po prostu wygodnie. My lubimy pracować na WordPressie dzięki czemu wielu klientów jest naprawdę zadowolonych – i tego się trzymajmy.

Stworzenie strony internetowej, obejmuje poniższe czynności:

Przygotowanie wyglądu strony internetowej

Rozmieszczenie i układ poszczególnych elementów na stronie internetowej pełni bardzo ważną rolę. Stąd też przywiązujemy olbrzymią uwagę do pomysłów, które rodzą się w głowie klientów, by zadowolić każdego z nich a także przeglądarki, w których strona będzie się wyświetlać.

Dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych

Trudno wyobrazić sobie stronę internetową, która nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Ba! Nawet nie trudno ale jest to obecnie niemożliwe! Nawet Google skreśla takie „witryny”, które nie są dostosowane do tabletów oraz smarfonów. Apelujemy jednak o spokój – u nas wszystko działa jak należy, a i każda z witryn ma tą swoją „responsywność”.

Optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO

Przy tworzeniu stron zawsze optymalizujemy ją w taki sposób by była przyjazna dla Google. Strona zatem wykonana przez nas jest gotowa do promocji! Śmiało zatem można w jednym pakiecie zamawiać kampanię Adwords!