Social Media

Social Media to obecnie nieodłączny element każdej firmy.

Doświadczenie

Prowadząc od kilku lat profile wielu marek, doskonale wiemy czego potrzebuje potencjalny fan i stale szlifujemy swój warsztat zarządzając lub doradzając osobom odpowiedzialnym za obsługę profili. Nasze działania mogą polegać zarówno na przygotowaniu kompleksowej kampanii reklamowej, poprowadzenia strony jak i opublikowania Państwa materiałów w odpowiednich godzinach, z najlepszymi tagami i pozyskanie nowych fanów.

Swoboda działań

Mnogość portali społecznościowych na rynku daje nam ogromną swobodę w dostosowaniu działań do Państwa wymogów. Nie ma znaczenia, czy oferujecie Państwo usługi i towary z branży fashion, czy też jesteście właścicielami wypożyczalni samochodów, dla każdego znajdzie się odpowiednie kanały promocji, sposób prowadzenia i przede wszystkim rzeszę nowych osób, które każdego dnia będą czekały na nowe wpisy.

Kreowanie wizerunku marki w sieci

Czy jest coś lepszego dla prowadzenia własnej marki i kreowania jej w Internecie niż kolejni zadowoleni followersi? Dzięki temu marka o której słyszało co najwyżej kilkadziesiąt osób w krótkim czasie może dotrzeć do świadomości dziesiątek tysięcy ludzi. Doskonałym pomysłem jest również organizacja konkursów, dzięki którym za możliwość otrzymania darmowej próbki lub zestawu produktów widzowie chętnie podzielą się udostępniając na swoich profilach, komentując i angażując się w życie strony.

Social media = komunikator z klientami

Dobrze poprowadzony profil to także doskonały kanał kontaktu z klientami, gdzie mogą oni umieszczać swoje uwagi, pomagać doskonalić wyroby i dzielić się pozytywnymi opiniami z innymi dodatkowo podnosząc wiarygodność Państwa firmy. Dziś każdy, od mało znaczącej blogerki modowej z niewielkiej wioski po gwiazdy Hollywood, ma swój profil na co najmniej kilku portalach. Taki potencjał nie może się marnować!